O nás

Každá firma či značka má svoj príbeh. A rovnako sme na tom aj my. Našu firmu sme sa rozhodli založiť najmä z dôvodu, že chceme pomôcť nielen našim zákazníkom, ale celkovo životnému prostrediu a našej planéte. Za posledné roky sa totižto čoraz viac hovorí o ekológií, znovupoužiteľnosti či recyklovaní. A síce je dobré o týchto veciach hovoriť, my sme si povedali, že budeme konať. Pretože len tak možno uvidieť zmeny. 

Ak patríte k ľuďom, ktorí sa v tejto oblasti orientujú, určite viete, že móda je na prvých priečkach, čo sa týka znečisťovania. Nechceme vás nudiť dlhým textom plným štatistík a čísel, no na to, aby sme predstavili našu filozofiu, sme museli aspoň jemne načrtnúť, prečo je toto všetko pre nás tak dôležité. 

Naša firma sa zaoberá práve módnym segmentom. Nejde však len o bežný obchod, kde nájdete tzv. rýchlu módu - oblečenie za nízke sumy, ktoré vám vydrží len krátky čas. My sme obchod, ktorý dáva oblečeniu novú šancu. Namiesto toho, aby sa pomerne nové kúsky vyhodili alebo iným spôsobom zničili, im my dávame nový nádych a posúvame ich ďalej. Napríklad aj Vám. 

Obchod, ako je ten náš, je nazývaný známym označením “second-hand”. A kým v minulosti tieto obchody neboli tak obľúbené, dnes je to presný opak. Sami si všímame, že ľudia dávajú veľmi radi ďalšie možnosti staršiemu oblečeniu. Je jedno či ide o kúsky len tak do mesta alebo o formálne oblečenie, ktoré nosia do práce. Niektorí chcú pri nakupovaní jednoducho ušetriť, iní zas túžia pomôcť našej planéte a životnému prostrediu. Je jedno, do ktorej skupiny spadáte vy. V oboch prípadoch totižto pomáhate, ako svojej peňaženke, tak aj svojmu okoliu.

Okrem tohto všetkého sme aj outlet. To znamená, že ponúkame aj tovar, ktorý je úplne nový, no má omnoho nižšie ceny. Vo väčšine prípadov ide o minulé kolekcie, ktoré sú síce stále moderné a trendy, no značky už majú kolekcie ďalšie, a preto ich posúvajú ďalej.

Každý má, samozrejme, svoj pohľad na to, ako jednotlivé veci fungujú. Pre niekoho môže byť nakupovanie v second-handoch a outletoch skvelé, pre niekoho nie. A síce sa nesnažíme presvedčiť vás o opaku, možno vás jemne presvedčia výhody, ktoré second-handy a outlety, rovnako ako my, poskytujú. Medzi tie najväčšie sa radia: 

Skvelé ceny

Ceny za oblečenie, obuv či doplnky, ktoré nájdete u nás, sa nevyrovnajú žiadnemu bežnému obchodu. Za nízke ceny získate kvalitné a skvelé oblečenie, ktoré vyzerá ako nové. Namiesto toho, aby ste si kúpili jednu predraženú blúzku, si takto môžete dopriať niekoľko kusov oblečenia za rovnakú cenu. 

Ekologické hľadisko

Ako sme už spomenuli, z ekologického hľadiska má naša firma v porovnaní s bežnými obchodmi navrch. Je to najmä vďaka tomu, že produkty, ktoré poskytujeme dostávajú druhú šancu. Nie sú znova a znova vyrábané. Tým sa znižuje aj dopad na naše okolie a svet, v ktorom žijeme. 

Zaujímavé kúsky

Kým mnohé obchody majú svoj určitý vyhranený štýl, my poskytuje pre každého niečo. Či už ste milovníkom formálneho štýlu alebo preferujete skôr ten športový, u nás si nájdete vždy niečo. Pre mnohých je to veľká výhoda, pretože na to, aby si nakúpili, nemusia chodiť z jedného obchodu do druhého.

Radosť z nakupovania

Aj vy ste už veľmi dlho nemali radosť z nakupovania? Väčšinou tento pocit zatieni obrovská suma na účtenke alebo fakt, že ste v obchode nič nenašli. Naša ponuka sa pravidelne obnovuje a pri každej návšteve tu môžete nájsť niečo iné a zaujímavé. Pri nakupovaní sa zabavíte a vieme viac ako isto, že po zaplatení budete cítiť ten známy radostný pocit. 

Nové značkové veci za nízke ceny

Ako sme už spomínali, okrem toho, že sme second-hand, sme aj outlet. Veľkú časť z našej ponuky tvoria aj produkty, ktoré sú čisto nové. U nás sa tak viete dostať k značkovým kúskom, ktoré sú stále trendy a moderné, no sú za omnoho nižšie ceny. 

Nakupovanie v našom obchode je jednoduché, rýchle a hlavne zaujímavé. U nás totižto nájdete tie najzaujímavejšie a najlepšie kúsky, ktoré sa rozhodne oplatí kúpiť. Buďte jedineční, originálni a hlavne, podporte životné prostredie!